Direktori Media Awam

# Nama Jawatan Bahagian Emel Telefon Faks
1 Dato' Seri Hishammuddin Tun Hussien Menteri Luar Negeri Pejabat Menteri hishammuddin@kln.gov.my 03 8887 4313 03 8889 2869
2 Yantie Rafidah Sulaiman Setiausaha Pejabat Pejabat Menteri rafidah@kln.gov.my 03 8887 4503 03 8889 2855
3 Dato' Idamoerni Zakaria Setiausaha Sulit Kanan Pejabat Menteri idamoerni@kln.gov.my 03 8887 4566 03 8889 2859
4 Wan Shahinur Izran Pengarah Strategi Dasar (PTTK1) Pejabat Menteri izran@kln.gov.my 03 8887 4504
5 Abd Halim Abd Jalil Setiausaha Politik Pejabat Menteri halimjalil@kln.gov.my 03 8887 4624 03 8889 4707
6 Rachel Madren Sani John Setiausaha Pejabat Pejabat Menteri rachel@kln.gov.my 03 8887 4439 03 8889 2859
7 Yaqin Mohamad Khan Pengarah Komunikasi (PTTK2) Pejabat Menteri yaqin@kln.gov.my 03 8887 4346
8 Mohd Hafiz Ariffin Setiausaha Akhbar Pejabat Menteri mhafiz@kln.gov.my 03 8887 4314
9 Nik Zakirah Farhanis Zakimi Na Rahim Setiausaha Sulit Pejabat Menteri nzakirah@kln.gov.my 03 8887 4660
10 Natassia MD Roslan Pegawai Tugas-tugas Khas 3 (PTTK3) Pejabat Menteri natassia@kln.gov.my 03 8887 4660
11 Siti Juliana Mustapa Setiausaha Pejabat Pejabat Menteri juliana@kln.gov.my 03 8887 4693
12 Mohamed Ariff Mohamed Ali Pegawai Khas Menteri 1 (Kementerian) Pejabat Menteri mdariff@kln.gov.my 03 8887 4245
13 Priscilla Ann Yap Pegawai Khas Menteri 2 (Kementerian) Pejabat Menteri priscilla@kln.gov.my 03 8887 4245
14 Noor Salwani Muzran Setiausaha Pejabat Pejabat Menteri salwani@kln.gov.my 03 8887 4187